واحد سیرجان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان نشان افتخار بنیاد صلح را دریافت کرد

جلسه ای با حضور تعدادی از فعالان و سفیران صلح در دفتر رئیس دانشگاه اسلامی واحد سیرجان برگزار شد.

دکتر محمد رفیع صادقی بنیانگذار بنیاد صلح جهانی هوشمند و عضو «یک روز صلح در جهان» ضمن تقدیر از خدمات صلح طلبانه دکتر جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد سیرجان گفت: «با همکاری دانشگاه آزاد چندین برنامه و کنفرانس بین المللی برگزار شده است که نشان از دید باز و تفکر جهانی دکتر جعفرقلیخانی دارد.»

محمد رفیع صادقی نشان افتخاری بنیاد صلح جهانی را به رئیس دانشگاه آزاد واحد سیرجان داد.

رئیس اداره استاندارد با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان دیدار و گفت و گو کرد

سید محمد یزدی میر مخلصونی رئیس اداره استاندار سیرجان با دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان و دکتر مسعود بهشتی راد معاون پژوهشی و فناوری واحد دیدار و گفت و گو کرد .

میرمخلصونی گفت: «با توان قابل توجه تجهیزات و نیروی انسانی متخصص دانشگاه اداره استاندار سیرجان آمادگی دارد که دفتر استاندارسازی را در واحد سیرجان راه اندازی نماید.»

رئیس اداره استاندارد سیرجان اعلام کرد: «اساتیدی که دارای مرتبه دانشیاری یا استادی باشند می توانند بدون آزمون بعنوان کارشناس اداره استاندار مجوز دریافت و فعالیت کنند.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در کنفرانس خبری: امسال در دوره های کاردانی و کارشناسی کاهش شهریه داریم

کنفرانس خبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با حضور اصحاب رسانه ونمایند گان نشریات محلی برگزار شد.

دکتر ابولفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در این کنفرانس خبری باتبریک فرارسیدن هفته دولت گفت:"به عنوان یک شهروند قدردان همه کسانی که به میهن مان وسرزمین مان خدمت می کنند هستیم."

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان بیان کرد:" پروژه احداث دانشکده هنر ومعماری  دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در مهرماه به بهره برداری خواهد رسید و رشته های معماری و شهر سازی واحد در آن مستقر خواهند شد"

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان: دانشگاه آزاد نقش بسیار مهمی در شهرستان ایفا می کند

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با سرهنگ محمدرضا ایران نژاد فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر جعفرقلیخانی گفت:"نیرو انتظامی نماد امنیت و آرامش و هدیه ارزشمند نظام مقدس جمهوی اسلامی است که در شهرستان سیرجان با فرماندهی سرهنگ ایران نژاد شرایط مناسبی فراهم شده است ."

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد:" با پیگیرهای انجام شده دانشکده ی هنر و معماری واحد سیرجان تا اوایل مهر آغاز به کار خواهد کرد که یک اقدام  بسیار ارزشمند است."

رئیس سازمان عمران سیرجان:دروازه های منطقه ویژه به روی دانشگاه باز است

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با نصرت الله ضیاء شهابی رئیس سازمان عمران سیرجان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی انتصاب نصرت الله ضیاء شهابی به سمت رئیس سازمان عمران سیرجان را تبریک گفت و اعلام داشت:" با دیدگاه مثبت منطقه ویژه ی اقتصادی سیرجان نسبت به دانشگاه آزاد و مدیریت معتدل نصرت الله ضیا ء شهابی امید می رود شاهد همکاری بیش از پیش این دو مجموعه باشیم ."

صعود اساتید و کارکنان واحد سیرجان به قله کوه شاه بافت

دانشگاهیان دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان به قله کوه شاه بافت صعود کردند

عبدالله محمود آبادی رئیس شورای تخصصی ورزش استان کرمان در گفتگو با خبرنگار ما  گفت: در این صعود بیش از 40  نفر کوهنورد  از واحد های کرمان،سیرجان،زرند ،کهنوج،رفسنجان و بافت که  به میزبانی واحد بافت

محمودآبادی درباره ویژگی کوه شاه گفت : این قله با ارتفاع4348متر از سطح دریا را می توان یکی از زیبا ترین و مرتفع ترین کوهستان های استان کرمان دانست که در 20 کیلومتری شمال شرقی بافت قرار گرفته و پس از رشته کوه های دماوند، سبلان ،علم کوه و هزار پنجمین قله مرتفع ایران به شمار می آید .

برگزاری اردوی یکروزه ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان

به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان اردوی یکروزه ویژه کارکنان واحد سیرجان برگزار شد.

 مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با بیان این خبر گفت :در این اردو که در اردوگاه تفریحی صاحب الزمان (عج ) روستای تکزه گلان برگزار شد 120 نفر از کارکنان واحد حضور داشتند .

وی افزود: به دلیل لزوم حضور همکاران در دانشگاه و انجام وظایف این اردوی یکروزه در 2 روز برگزار شد و تعدادی از همکاران در روز اول و تعدادی نیز در روز دوم در این اردو حاضر شدند .

رئیس اداره ی آموزش و پرورش سیرجان: در اجرای طرح دانشگاه باز و دوره ی آموزش خلاقیت کده ی شریف قول همکاری دارد

احمد محیاپور رئیس اداره ی آموزش و پرورش سیرجان به همراه معاونین آن اداره ،معاون حوزه ی سما سیرجان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان یک جلسه مشترک برگزار نمودند.

محیاپور گفت سما سیرجان از یک فضای آموزشی خوب و با کیفیت برخوردار است و باعث آبروی شهرستان است .

رئیس اداره آموزش و پرورش سیرجان بیان کرد  در ابتدای راه اندازی سما سیرجان مشکلات فراوان بود وتنگ نظرهایی وجود داشت که به حول و قوه ی الهی مشکلات برطرف شده و امروز سما سیرجان یک برند معتبر است .

معاون عمرانی استاندار کرمان در بازدید از واحد سیرجان: تاسیس دانشکده هنر و معماری واحد سیرجان در راستای اقتصاد مقاومتی است

مهندس ابوالقاسم سیف الهی معاون عمرانی استاندار کرمان به اتفاق شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان وبردسیر در مجلس شورای اسلامی و دکتر منصور مکی آبادی فرماندار سیرجان و دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان از پروژه در حال ساخت دانشکده هنر ومعماری واحد سیرجان بازدید بعمل آوردند .
مهندس سیف الهی گفت:" ساختمان هایی که دارای قدمت هستند اگر استفاده نشوند دچار فرسایش می شوند و از بین می روند. 
وی گفت:" بهترین کاربری ممکن  برای آن در نظرگرفته شده است که جا دارد از ریاست دانشگاه آزاد جناب آقای دکتر میرزاده تقدیر و تشکر نمایم.

واحد سیرجان قهرمان مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور شد

مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور با شرکت 10 تیم و در دو گروه پنج تیمی به میزبان واحد اردبیل برگزار شد

تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان به عنوان نماینده استان کرمان که در این رقابت ها حضور یافته بود توانست با اقتدار و بدون شکست قهرمان این دوره از مسابقات شود و جواز حضور در المپیاد دانشجویی سراسر کشور که در اسفند ماه در بوشهر برگزار می گردد را بدست آورد .

همچنین عنوان بهترین بازیکن وفنی ترین بازیکن این دوره از مسابقات به حسین حیدری دروازه بان تیم سیرجان تعلق گرفت

طی احکام جداگانه ای توسط ریاست واحد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و فرهنگی دانشجویی واحد تودیع و معارفه شدند

جابجایی در معاونت فرهنگی و دانشجویی با آموزشی و تحصیلات تکمیلی توسط ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان صورت گرفت.

 توسط ریاست واحد محمدصادق حاج محمدی به سمت معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی منصوب شد و همچنین مهدی حسنی باقری به سمت معاون دانشجویی و فرهنگی منصوب شد.

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت این تغییرات  در راستای تعامل بیشتر بین اساتید واحد صورت گرفته است .

وی بیان کرد دکتر حاج محمدی 14 سال سابقه همکاری با اساتید واحد را دارد و می تواند بدون صرف زمان تعامل خوبی با اساتید برقرار نماید.

تودیع ومعارف مدیر پژوهشی واحد سیرجان

  جلسه شورای مدیران ومعاونین واحد سیرجان با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد برگزار شد
  دکتر ابوالفضل جعفر قلیخانی رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحد سیرجان گفت در جریان سفر ریاست عالی  دانشگاه تعداد زیادی از همکاران تلاش های فراوانی انجام دادن که قابل تقدیر است
 رئیس واحد سیرجان از فعالیت بعضی از حوزه های دانشگاه نیز تقدیر و تشکر به عمل آورد و بیان کرد از نیمه ی سال 93 تجمع در واحد سیرجان استارت خورد و تمام تلاش بر این بود در این تجمع کسی آسیب نبیند و کارها  نیز به خوبی انجام شود و با در نظر گرفتن شرایط همکاران مسئولیت ها تقسیم شد           

مدیرعامل شرکت فریکو سیرجان: دانشگاه های شهرستان توان رقابت با دانشگاه آزاد را ندارند

دکتر ابوالفضل جعفر قلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان به همراه هئیت همراه با مدیر عامل شرکت فریکو دیدار وگفتگو کرد.
دکتر جعفر قلیخانی گفت: "مهندس عبدالرضا رامشک شهروند افتخاری سیرجان است که بدون شک باید وی را از فعالان فرهنگی سیرجان دانست، چرا که همیشه در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی مشارکت خوبی دارد.
جعفر قلیخانی احمدسیاوشی معاون مدیر عامل را یکی از سرمایه های  فرهنگی سیرجان معرفی کرد وگفت: "خدمات فرهنگی ایشان در مدت 15سال در دانشگاه و پس از آن در بخش صنعت قابل تقدیر است ."

مدرس سما سیرجان رتبه اول استان درارئه الگوهای برتر تدریس را کسب کرد

چهارمین دوره ی جشنواره ی الگوهای نوین تدریس با حضور منتخبین شهرستان های استان ها ساز دوره تحصیلی اول تا ششم در مرکز استان کرمان برگزار شد

لیلاخسروی مدرس سما سیرجان منتخب اول از شهرستان  که در این جشنواره شرکت کرد و موفق به کسب رتبه اول در پایه سوم شد.

لیلا خسروی گفت ایده ی من تفکر استقرایی در درس ریاضی بود که یک الگویی است که دانش آموز خودش درگیر کار می شود.

بازدید ریاست عالی دانشگاه از پروژه احداث دانشکده معماری واحد سیرجان

دکتر حمیدمیرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سیرجان، شهردار سیرجان، اساتید و کارکنان از دانشکده درحال احداث واحد سیرجان بازدید کرد.

افتتاح ساختمان کارگاه ها و آزمایشگاه های واحد سیرجان توسط ریاست عالی دانشگاه

ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سیرجان، شهردار سیرجان، اساتید و کارکنان ساختمان کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان را افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

دکتر میرزاده اعلام کرد : ساختمان آزمایشگاه ها و کارگاه های واحد سیرجان در داخل سایت احداث شده که  3020 مترمربع زیربنا دارد و اعتبار صرف شده بیش از 28 میلیارد ریال است که افتتاح این مجموعه کمک شایانی به اجرای پروژه ساها خواهد کرد.

افتتاح مجموعه ورزشی واحد سیرجان توسط ریاست عالی دانشگاه

ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سیرجان، شهردار سیرجان، اساتید و کارکنان مجموعه ورزشی و سالن چند منظوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان را افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

دکتر میرزاده گفت مجموعه ورزشی شامل سالن کشتی،سالن وزنه برداری و سالن چندمنظوره است که به ارزش 225 میلیلارد ریال و  به مساحت 2هزار و 500 مترمربع افتتاح شده که امید می رود مورد استفاده مطلوب دانشجویان قرار گیرد..

حضور ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد سیرجان

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ابتدای ورود به واحد سیرجان مورد استقبال نماینده مردم سیرجان وبردسیر در مجلس شورای اسلامی،فرماندار سیرجان، شهردار سیرجان و دیگر مسئولین شهرستان،هیئت رئیسه، اساتید و کارکنان واحد قرار گرفت وی سپس با حضور برمزار شهدای گمنام با شهداء  تجدید پیمان و از طرح یادمان شهدای گمنام رونمایی کرد.

دکتر میرزاده سپس ایستگاه دوچرخه سواری دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان را که یکی از طرح های مهم در راستای اجرای برنامه های حفاظت از محیط زیست است را افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

رونمایی از کتاب قانون گذاری جمهوری اسلامی ایران در ترازوی حکمرانی خوب

به همت شهرداری سیرجان و موسسه صلح هوشمند مراسم رونمایی از کتاب "قانون گذاری جمهوری اسلامی ایران در ترازوی حکمرانی خوب" نوشته دکتر ابوافضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان برگزار شد

مهندس داود قاسمی نژاد شهردار سیرجان گفت: "چاپ این کتاب اتفاق بسیار خوبی است چرا که یکی از نقاط ضعف امروز ما قانون گذاری  است ."

شهردار سیرجان جعفرقلیخانی را حقوق دانی آگاه و صاحب نظر معرفی کرد و افزود: "مدیریت درست وی در دانشگاه آزاد اسلامی نشان از آگاهی کامل و تسلت ایشان به قانون است و می طلبد که شهرستان از خدمات ارزشمند دکتر جعفرقلیخانی استفاده بیش از پیش را ببرد ."

نقش دانشگاه در کاهش آسیب های اجتماعی قابل انکار نیست

 به مناسبت  هفته قوه ی قضائیه دکتر ابولفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با رئیس حوزه ی قضائی شهرستان سیرجان شهریار براهویی دیدار و گفتگو کرد .

دکتر ابولفضل جعفرقلیخانی ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: "لازم است یادی از شهید بهشتی و یاران باوفایش بکنیم."

وی خاطر نشان کرد: "دستگاه قضائی مهمترین دغدغه ی جامعه که امنیت است را تامین میکند  و عملکرد آن قابل انکار نیست."

جعفرقلیخانی بیان کرد: "دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان دارای 12هزار دانشجو و 110رشته در تمامی مقاطع می باشد که 9رشته ی  آن دکتری است."

محمد عظیم ایران نژاد رئیس انجمن دوچرخه سواری دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان شد

بنا به پیشنهاد مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان عبدالله محمودآبادی و آقای محمد عظیم ایران نژاد را به عنوان رئیس انجمن  دوچرخه سواری دانشگاه آزاد معرفی و حکم آن توسط ریاست واحد امضا شد.
دکتر ابوالفضل جعفر قلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان گفت: ورزش در دانشگاه آزاد از جایگاه مهمی برخوردار است و ریاست عالی دانشگاه نیز به این مهم توجه ویژه  دارند که نمونه حمایت ایشان به امر ورزشی وجود دکتر دادکان در راس ورزش دانشگاه آزاد است

تقسیر سوره حجرات ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان آغاز شد تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد

به گزارش خبرنگار آنا کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در مسجد امام جعفر صادق (ع) تفسیر سوره حجرات را با کلاس درس حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی آغاز کردند .

در اولین جلسه تفسیر سوره حجرات حجت الاسلام حسینی گفت:"سوره حجرات بیشتر به مسائل پیامبر و جامعه اسلامی و شیوه ی ارتباط  نسبت به یکدیگر می باشد"

حسینی بیان کرد: " قصد داریم در این دوره بیشتر به سمت اخلاق اجتماعی که در این سوره به آن پرداخته شده بپردازیم و اخلاق اجتماعی یکی از مسائل امروز جهان نیز می باشد."

برگزاری شورای مدیران دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با حضور ریاست واحد

دومین جلسه شورای مدیران دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با حضور ریاست واحد در محل سالن اجتماعات حوزه ی ریاست واحد برگزار شد.

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همکاران گفت: "تعداد خانواده های زیادی هستند که راه ارتزاق شان از دانشگاه است بنابراین می طلبد که همکاران جدیت بیشتری بخرج دهند."

رئیس واحد سیرجان افزود:"مدیران باید از معاونین و مجموعه تحت نظر خود حمایت کنند چرا که اگر حمایت نکنند معاون و درنتیجه واحد آسیب خواهد دید."

عبدا... محمودآبادی رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان شد

اولین جلسه شورای تخصصی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به منظور انتخاب رئیس و اعضا این شورا و با حضور مسئولان تربیت بدنی واحدها و مراکز آموزشی استان به میزبانی واحد کرمان برگزار شد.
دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان  ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان وخیر مقدم به حاضرین اظهار کرد: «باتوجه به حضورقشر جوان دردنشگاه، همکاران حوزه تربیت بدنی نقش مهمی در برنامه ریزی و برای سلامت دانشجویان و ایجاد محیط های ورزشی برای جوانان دارند.»

دبیر هیأت امنای استان کرمان: ویژگی سما سیرجان توجه خاص به آموزش مهارت های زندگی است

دکتر بابک آل طه دبیر هیأت امنای استان کرمان در سفر خود به شهرستان سیرجان از مدارس سما سیرجان بازدید به عمل آورد.

دکتر آل طه گفت: "علی رغم اینکه مدت زمان کوتاهی از عمر سما سیرجان می گذرد اما این مرکز توانسته موفقیت های خوبی را کسب نماید و از لحاظ فیزیکی و مکانی نیز موقعیت بسیار مطلوبی مانند سلف سرویس،سالن ورزشی،سالن آمفی تئاتر،کتابخانه و مرکز کانون های هنری را دارد که در مقایسه با دیگر واحدها از شرایط مطلوبی برخوردار است."

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از واحد سیرجان

دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به اتفاق هیئت همراه از واحد سیرجان بازدید کرد.

دکتر بابک آل طه و هیئت همراه در ابتدای ورود خود به دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان بر مزار دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس حاضر و با قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

وی در محل کار همکاران واحد سیرجان حاضر و از نزدیک با شرایط کاری کارکنان آشنا شد.

سیرجان به مقام سوم مسابقات فوتبال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور دست یافت

مسابقات فوتبال دسته اول دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور به میزبانی واحد کرج برگزار شد.

تیم فوتبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان به عنوان نماینده استان کرمان توانست به مقام سومی این رقابت ها دست پیدا کند.

تیم های خوزستان و تهران نیز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند.

در پایان این مسابقات دو بازیکن از تیم سیرجان امیر محمودآبادی و سهراب تیموری به تیم ملی دانشجویان دعوت شدند و قاسم شهبا سرمربی تیم سیرجان به عنوان مربی برتر و مربی اخلاق این مسابقات شناخته شد.

اسامی تیم سیرجان:

دکتر بابک آل طه: دانشکده معماری و شهرسازی واحد سیرجان موقعیت منحصر بفردی خواهد داشت

دکتر بابک آل طه دبر هیأت امنای استان کرمان از خانه تاریخی شوکت سعیدی و ساختمان در حال احداث دانشکده ی معماری و شهرسازی واحد سیرجان بازدید بعمل آورد.

دکتر بابک آل طه گفت: "با توجه به برنامه های واحد سیرجان بنظر می رسد فعالیت عمرانی دانشکده ی معماری و شهرسازی این واحد دانشگاهی ظرف چند ماه آینده به پایان برسد و شاهد بهره برداری از آن باشیم."

آل طه افزود: "عمارت شوکت سعیدی در مجاورت ساختمان در حال احداث دانشکده نیز در حال بازسازی با رعایت سبک معماری عمارت اصلی می باشد."

جلسه شورای تخصصی عمرانی استان کرمان به میزبانی واحد سیرجان برگزار شد

چهارمین جلسه شورای تخصصی عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با حضور دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، دکتر محمود آقاجانی رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان، دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس واحد سیرجان، دکتر سید رامین طباطبایی رئیس شورای تخصصی عمرانی استان و معاونین عمرانی واحدهای استان کرمان به میزبانی واحد سیرجان برگزار شد.

جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان کرمان به میزبانی واحد سیرجان برگزار شد

شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان کرمان با حضور دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، دکتر محمود آقاجانی رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان، دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس واحد سیرجان و معاونین آموزشی واحدهای استان کرمان به میزبانی واحد سیرجان برگزار شد.

همایش پیاده روی اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد سیرجان

همزمان با واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور و به مناسبت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی همایش پیاده روی اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد سیرجان برگزار شد.

در این همایش که با استقبال اساتید، کارکنان و دانشجویان روبرو شده بود شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهیدان گمنام به آنان ادای احترام کردند و سپس مسیر پیاده رو سلامت دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان تا سوله ورزشی را پیمودند و به ورزش صبحگاهی پرداختند.

شرکت کنندگان سپس در مراسم قرعه کشی این همایش حاضر شدند.

برگزاری کنفرانس صلح بین المللی صلح و گل در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

کنفرانس بین الملل صلح و گل با شرکت مهمانان خارجی به صورت ویدئو کنفرانس در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار شد.

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در این کنفرانس گفت :"ما خوشحال هستیم و افتخار میکنیم که جوان ترین سفیر صلح از دانش آموزان سما دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان می باشد."

دکتر جعفر قلیخانی افزود :"تظاهرات انقلاب زمانی که نیروهای نظامی به سمت مردم نشانه رفته بودند مردم با گل به سراغ آنها رفتند و این حرکت ها بود که باعث پیروزی انقلاب شد."

سمینار روش های اصولی مطالعه در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد سمینار روش های اصولی مطالعه با حضور استاد محمد انصاری زاده از مجموعه کتاب پردازان مشهد (قطب مطالعه و تفکر کشور )برگزار شد .

محمد انصاری زاده در این سمینار با آموزش روش های اصولی مطالعه گفت :"تحقیقات نشان می دهد 10 میلیون سلول عصبی وجود دارد و هر سلول عصبی توانایی این را دارد که بتواند مانند یک سیستم کامپیوتر عمل کند."

بزرگداشت روز فردوسی در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

به همت معاونت فرهنگی دانشجویی و گروه ادبیات و زبان فارسی مراسم بزرگداشت روز حکیم ابوالقاسم فردوسی در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار شد.

دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در این مراسم گفت:"شاهنامه فردوسی گنجینه ای است که هر گونه گوهری در آن یافت می شود فقط کافی است زمینه علمی را اساس پژوهش قرار دهیم و گام به شاهنامه فردوسی بگذاریم تا با شگفتی های بسیار در آن روبرو شویم."

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود:"فردوسی در قرن چهارم می گوید گرداننده ی سپهر در حالی که جهان امروز در حال کشف شمه هایی از آن است."

واحد سیرجان قهرمان مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه های آزاد استان کرمان شد

مسابقات فوتبال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان به میزبانی واحد کرمان برگزار شد.
عبدالله محمودآبادی مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام این خبر افزود: " این مسابقات با شرکت 4تیم و به مدت پنج روز در کرمان برگزار شد. "
تیم فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان که در این رقابت ها حضوریافته بود توانست با اقتدار کامل و با 9 گل زده و بدون گل خورده قهرمان این دوره از مسابقات شود و جواز حضور در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول دانشگاه های آزاد اسلامی کشور که در کرج برگزار می گردد.

کارگاه روانشناسی در واحد سیرجان برگزار شد

به همت دفتر مشاوره ی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان کارگاه روانشناسی با موضوع عشق برگزار شد.

دکتر فاطمه زیدآبادی استاد گروه روانشناسی واحد سیرجان گفت:"کامل ترین عشق عشقی است که دارای سه ویژگی باشد یک بعد آن صمیمیت،دومین بعد آن شور و شوق و سومین آن تعهد است که تعهد بعدی شناختی است که مربوط به تصمیم های آگاهانه و ناآگاهانه می باشد و بعد شور و شوق و صمیمیت بعدهای انگیزش و هیجانی عشق محسوب می شوند."

در این کارگاه ریشه های روانشناسی عشق ،ریشه یابی مساله عشق،معنای لغوی و روانشناسی عشق و انواع نظریه های عشق نقد و بررسی شد.

دو دانشجوی واحد سیرجان مقام سوم مسابقات بوکس جنوب شرق کشور را کسب کردند.

محمد سنجری دانشجوی رشته برق و علی امیدی دانشجوی رشته مکانیک واحد سیرجان با شرکت در مسابقات بزرگسالان بوکس جنوب شرق کشور مقام سوم را بدست آوردند.

مسابقات جنوب شرق کشور  با شرکت 84 ورزشکاردر شهر زاهدان  برگزار شد.

محمد سنجری در وزن 69 کیلو گرم مقام سوم کشور را و علی امیدی در وزن 81 کیلوگرم مقام سوم کشور را کسب نمودند.

حجت الاسلام قرائتی درسیرجان

به مناسبت اعیاد شعبانیه حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در مسجد امام جعفر صادق(ع) واحد سیرجان سخنرانی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت امروز یک بحث را در دانشگاه سیرجان برای دانستن جوانان  مطرح می نمایم که به نظر می رسد بحث مناسبی باشد چرا که مسئله ی به روز است برای جوانان

گرامیداشت مقام استاد با حضور دکتر محمد علی اردبیلی استاد دانشگاه شهید بهشتی

مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با حضور دکتر محمدعلی اردبیلی استاد گروه حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران ،هئیت رئیسه و اساتید واحد برگزار شد. دکتر محمدعلی اردبیلی گفت بزرگداشت مقام استاد درهمه کشورها انجام ، و روزی را تحت روز استاد وسپاسگزاری از مقام علم و دانش خود دارند بویژه نهاد های علمی وفرهنگی ،شایسته است که این روز با شکوه هر چه بهتر انجام شود.

برگزاری جشن مبعث در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

به همت حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان جشن روز عید مبعث در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد حسینی سخنران با تبریک فرا رسیدن عید مبعث این مراسم گفت: " در همه ی انسان ها باید به پیام رسان و ندای درونی خود توجه کنند، چون قسمتی از نفس لوامه هستند و ما را از بدهی ها دور می کند."

سید جواد حسینی افزود :"مشکل جوامع امروزی از خود دور شدن و توجه به بیرون و خود فروشی است اما به قول امام علی (ع) که فرمودند اگر خواستید خود را بفروشید حداقل ارزان نفروشید و کمترین ارزش انسان بهشت است. "

تجلیل دانشجویان رشته های تربیت بدنی و حقوق واحد سیرجان از اساتید

به مناسبت فرا رسیدن هفته گرامیداشت معلم دانشجویان رشته های تربیت بدنی و حقوق دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان در مراسماتی جداگانه از اساتید خود تجلیل کردند.

در این مراسم که اساتید گروه تربیت بدنی و اساتید گروه حقوق واحد سیرجان حضور داشتند دانشجویان با اهدا گل و لوح سپاس از اساتید خود تقدیر کردند.

برگزاری جشنواره غذا بازارچه خیریه فاطمه الزهرا در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان

به همت کانون خیریه فاطمه الزهرا (س) دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و با همکاری خیریه باران مهربانی جشنواره غذا خیریه در واحد سیرجان  برگزار شد.
دکتر محمد صادق حاج محمدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با اعلام این خبر افزود: در این جشنواره انواع غذاها و دسر هایی که توسط دانشجویان و گروه خیریه باران مهربانی  تهیه شده به دانشجویان عرضه می شود.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان گفت :سود حاصل از این بازارچه برای کودکان  بدسرپرست و بی سرپرست صرف خواهد شد

دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان به عنوان همراه فرهنگی شهرستان سیرجان تجلیل شد

همایش تبیین شاخص ها و راهکارهای فرهنگی اقتصاد مقاومتی در اقدام و عمل با محوریت دانشگاه آزاد و همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد شهرستان سیرجان برگزار شد.

امام جمعه ی شهرستان سیرجان سید محمود حسینی در این همایش عنوان کرد اگر اقتصاد شکوفا شود و رونق بگیرد در همه زمینه ها شاهد رشد و شکوفایی خواهیم بود.پس لازمه ی اقتصاد مقاومتی توجه جدی و عملی به تولید و کارآفرینی است.

امام جمعه سیرجان بیان کرد: "اقتصادی مقاومتی است که در شرایط سخت رشد و شکوفایی داشته باشد.در همین راستا وی خواستار رونق واحدهای کوچک و متوسط شد و از مسئولان خواست مصرف را مدیریت نمایند."

دانشجوی واحد سیرجان بهترین دروازه بان مسابقات فوتسال دانشجویان جهان شد

هجدهمین دوره مسابقات فوتسال بین دانشگاهی جهان (ifius) در کشور بلژیک با قهرمانی تیم فوتسال دانشجویان ایران همراه بود

حسین حیدری دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و عضو تیم ملی فوتسال دانشجویان ایران در این رقابت ها موفق شدعنوان بهترین دروازه بان مسابقات را از آن خود کند.گفتنی است حسین حیدری دروازه بان تیم ملی فوتسال دانشجویان ایران در این مسابقات موفق به گلزنی هم شد که مورد توجه برگزار کنندگان قرار گرفت.

دانشجویان واحد سیرجان به مقام سوم مسابقات والیبال دانشجویان دختر کشور دست یافتند

مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی کشور به میزبانی واحد مشهد برگزار شد.

عبدالله محمودآبادی مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان گفت: "در این دوره از مسابقات 8تیم از سراسر کشور حضور داشتند که به مدت یک هفته با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم واحد سیرجان نیز که  به عنوان نماینده استان کرمان دراین مسابقات ها حضور یافته بود و به مقام سوم این رقابت ها  دست یافتند. همچنین تیم های واحد مشهد و واحد اصفهان به مرحله فينال اين مسابقات را ه يافتند که برای شناخت قهرمان این دوره از مسابقات به صورت رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت."

بزرگداشت روز سعدی با حضور استاد ممتاز دانشگاه تهران در واحد سیرجان‎

بزرگداشت روز سعدی به همت گروه ادبیات دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و با حضور ،اساتید و کارکنان و دانشجویان واحد در سالن آمفی تئاتر دانشکده دکتر باستانی پاریزی برگزار شد .

دکتر عباس کی منش استاد ممتاز گروه ادبیات دانشگاه تهران به عنوان سخنران اصلی این بزرگداشت گفت: "سعدی تنها شاعر و سخنوری می باشد که دربین مردم از یک محبوبیت خاصی برخوردار است چرا که توانسته یک پیوند بین تفکر خود و انسان های جهان برقرار کند."

راهپیمایی دانش آموزان سما سیرجان به مناسبت هفته سلامت

 به مناسبت  فرارسیدن هفته سلامت دانش آموزان سما دانشگاه  آزاد اسلامی سیرجان با شعار (دیابت مرگ خاموش) راهپیمایی کردند .

زهرا آذرنگ مدیر مجتمع سما سیرجان با اعلام این خبر افزود :”در این راهپیمایی که دانش آموزان سما سیرجان و معلمان سما حضور داشتند مسیر چهارراه دانشگاه تا چهارراه رضوی را پیمودند”

زهرا آذرنگ گفت:”به مناسبت هفته سلامت در این راهپیمایی با شعار( دیابت مرگ خاموش)برگزارشد بروشورهایی آشنایی با پیشگیری و درمان بیماری دیابت توسط دانش آموزان سما سیرجان بین عموم مردم پخش شد.”

مجموعه دانشگاه آزاد مانند یک سیستم است و تغییر در یک بخش بر سایر بخش تغییر خواهد گذاشت

جلسه هیئت رئیسه واحد سیرجان با حضور ریاست واحد معاونین و مدیران  واحد برگزار شد.

در این جلسه دکتر ابوالفضل جعفرقلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان از مدیران حوزه ها در رابطه با طرح مشکلات تقدیر کرد.

سیرجان قهرمان مسابقات فوتسال اساتید و کارکنان دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان

مسابقات فوتسال اساتید و کارکنان واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با حضور 5تیم در مجتمع ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار شد.

عبدالله محمودآبادی مدیر امور ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با اعلام این خبر افزود: "در این دوره از مسابقات 5تیم حضور داشتند که به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان تیم سیرجان الف قهرمان شد و تیم های جیرفت و کرمان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند همچنین تیم زرند نیز به عنوان تیم اخلاق این مسابقات معرفی شد. "

صفحات