واحد بم

برگزاری جلسه ستاد دهه مبارک فجر شهرستان بم در دانشگاه آزاد اسلامی بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جلسه ستاد دهه مبارک فجر شهرستان بم با حضورامام جمعه ،معاون سیاسی فرمانداری، رئیس شورای شهر،رئیس دانشگاه آزاد بم و دیگر اعضاء ستاد ‏در محل دفتر ریاست این واحد دانشگاهی همراه با پخش کلیپی از دستاوردهای دانشگاه برگزار گردید.‏

دکتر حمید سرحدی رئیس واحد بم در این جلسه ضمن خیرمقدم به اعضاء ستاد دهه فجرو تسلیت فقدان مردی بزرگ عالمی مجاهد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایام دهه فجر نقطه عطف انقلاب شکوهمند اسلامی و متعلق به همه مردم جامعه اسلامی بوده  و این یکی از عوامل اصلی گسترش ‏انقلاب اسلامی در تمام دنیا است.

مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر مجتمع آموزشی سما بم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:در آستانه ورود دانش‌آموزان پایه سوم به سن تکلیف مراسم ویژه جشن تکلیف دانش آموزان ‏مجتمع آموزشی سما بم در مسجد جامع صاحب الزمان (عج) این شهرستان برگزار شد.‏

انتصاب معاون دانشجویی،فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر علی اکبر عسکری با حکم دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم،و موافقت معاونت دانشگاه آزاد اسلامی به سمت سرپرست حوزه ی معاونت دانشجویی،فرهنگی این واحد منصوب شد.

دکتر سرحدی در مراسم معارفه دکتر عسکری که با حضورهیات رئیسه  و تعدادی از مدیران بخشهای واحد در دفتر ریاست برگزار شد، با تبریک به وی خطاب به جمع حاضر بر تقویت حوزه دانشجویی و فرهنگی تاکید کرد.

موسسات علمی، آموزشی و پژوهشی به هدفها و برنامه ها ی دانشگاهها کمک میکند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی واحد بم در نشست با کارشناسان موسسه زبان نو گفت:ارتباط و همکاری بین موسسات علمی، آموزشی و پژوهشی می‌تواند به ارتقای کمی و کیفی هدف‌ها و برنامه‌های مشترک کمک بزرگی کند، و هدف، استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری در راستای استمرار ارتباط سازمان یافته بین دانشگاه و موسسات علمی به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل است.

بررسی علل و رفع مشکلات گروه عمران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم

سرپرست واحد بم با اشاره به اینکه امروزه بخش عمده ای ازسرمایه یک کشوربه پروژه های عمرانی وزیربنایی آن بستگی دارد گفت: عوامل موثر در عملکرد ضعیف پروژ ه های عمرانی باعث افزایش هزینه و زمان و کاهش کیفیت ساخت پروژ ه ها می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی در نشست گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامی بم که با حضور معاونین آموزشی و پژوهشی و استادان گروه عمران این واحد دانشگاهی برگزار شد، به علل و مشکلات گروه عمران پرداختند.

سرپرست واحد بم: بازدید از اردوهای جهادی

دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضور در جمع جهادگران در شهرستان فهرج از فعاليت هاي اين گروه بازدید و مراتب تقديررا بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه :سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم از فعاليت هاي عمراني بسیجیان این واحد دانشگاهی بازديد كرد و در جمع آنان ضمن آنكه اين اقدامات را مصداق بارز اقتصاد مقاومتي،اقدام و عمل دانست،گفت: دراردوهای جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی و … آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه می کوشند که خود را ساخته و رضایت خدا را کسب کنند

یکی از مهم ترین آرمان ها و آرزوهای جامعه بشری، اجرای عدالت قضایی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: همزمان با هفته قوه قضائیه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با رئیس دادگستری شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی سرپرست واحد بم ضمن  تبریک بمناسبت هفته قوه قضائیه و عرض تسلیت شهادت آیت ا…دکتربهشتی و شهدای هفتم تیر، ازشهید بهشتی بعنوان  یکی از  یاران امام(ره) در دوران مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی و معمار دستگاه قضایی  یاد کرد و دستگاه قضایی را نماد اقتدار نظام اسلامی دانست.

نشست صمیمانه اعضای هیات رئیسه و کارکنان واحد بم با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

نشست صمیمانه هيأت رئيسه و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بم به منظور بحث و بررسي پيرامون ظرفيت هاي دانشگاه و مشكلات فراروي آن با حضورمهندس حبیب الله نیکزادی نماینده مردم شهرستان هاي بم- نرماشیر-فهرج و ریگان در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.

اردوهای جهادی بهترین فرصت برای خدمت به محرومین است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جلسه هماهنگی اردوهای جهادی با حضور دکتر حمید سرحدی ‏سرپرست ،دکتر مدافع بهزادی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم- سرهنگ پاسدار ‏دکتر مسلمی فرمانده بسیج سپاه و نمایندگان مراکز آموزش عالی-شهرداری که در دفتر ریاست این ‏واحد دانشگاهی حضور داشتند برگزار شد.‏

برگزاری نشست صمیمانه سرپرست واحد بم با مدیر گروه، اساتید و گروه معماری

با حضور دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم، مدیر گروه و اساتید گروه معماری واحد، نشست صمیمانه‌ای به منظور بررسی مسائل و مشکلات این گروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به منظور بررسی مسائل و مشکلات گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم، نشست صمیمانه ای با حضور دکتر حمید سرحدی سرپرست واحد بم، دکتر آرزو پاینده معاون آموزشی، دکتر محسن قاسمی مدیر گروه معماری و اساتید این رشته دردفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.

نشست هماهنگی گروه کشاورزی با هیات رییسه دانشگاه واحد بم در راستای بررسی مشکلات گروه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : گروه‌ کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضورسرپرست،معاونین و اساتید این واحد دانشگاهی تشکیل جلسه داد و به بررسی مشکلات و موانع گروه کشاورزی پرداخت.  
در این نشست علاوه بر بیان مشکلات گروه مربوط خود، راهکار‌های رفع مشکلات مطرح شده را مورد بررسی قرار دادند.

انتخاب عضوشورای تخصصی ورزشی استان کرمان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم بعنوان عضو شورای تخصصی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان انتخاب شد.

 در اولین جلسه ی شورای تخصصی ورزشی استان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار گردید آقای حمید موسی زاده مسئول تربیت بدنی  واحد بم بعنوان عضو این شورا انتخاب شد.

آقای موسی زاده در خصوص برنامه های این شورا گفت: برنامه ریزی-اجرا و نظارت بر برنامه های ورزشی استان توسط این شورا صورت خواهد گرفت وامیدواریم بتوانیم در جهت نیل به اهداف دانشگاه و دانشجویان عزیز خصوصاً دانشجویان جوان و علاقمندان به ورزش گامهای موثری را برداریم.

وظیفه ی ما ایجاد فضایی صمیمی، دلگرم کننده، فرحبخش و شورآفرین است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: با فرا رسیدن پایان ترم فصل امتحانات، جلسه هماهنگی جهت برگزاری هر چه بهتربرگزار شدن امتحانات در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضور سرپرست،معاون آموزشی،مدیر آموزش،مسئول دایره امتحانات وعوامل برگزاری امتحانات تشکیل گردید.

جلسه مشترک مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با اعضاء شورای اسلامی شهر بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جلسه مشترک مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با اعضاء شورای اسلامی شهر بم در محل دفتر ریاست واحد برگزار گردید

در این جلسه دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم در ابتدای این نشست ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه و تشریح گوشه‌ای از فعّالیت‌های اخیر دانشگاه، هدف از برگزاری چنین نشست‌هایی را تبادل آرا و استفاده از نظرات و تعامل بیشتر با مسئولان و خصوصاً اعضای محترم شورای اسلامی شهرو استفاده از ظرفیت‌های موجود عنوان كرد.

مراسم افتتاحییه نمایشگاه عکس شهداء واحد بم +عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مراسم افتتاحییه نمایشگاه عکس شهداء با نام مردان بی ادعا در ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم برگزار گردید.

این مراسم با حضور امام جمعه و بخشدارشهر بروات، اعضای شورای اسلامی شهر بم و بروات،سرپرست،هیئت رئیسه ،اساتید کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد انجام شد. 

خرمشهر، حدیث مقاومت و جانبازی مردان بزرگ است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم بمناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهرضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای بیت المقدس گفت: مردم و جوانان ما با توکل به خدا و ولایتمداری ، با جان خود برای دفاع از ایران اسلامی ایستادگی کردند.

برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضور دکترحمید سرحدی سرپرست واحد، اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بم و با هدف تعامل هر چه بیشتر دردفتر ریاست برگزار گردید.

برگزاری جشن روز معلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم+عکس

همزمان با گرامیداشت هفته مقام شامخ معلم مراسم جشنی در واحد بم با حضور سرپرست  و تعدادی از اعضا هیات علمی و اساتید دانشگاه و کارکنان برگزار گردید.

 این مراسم که در فضایی صمیمانه برگزار شد،   دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم   ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری ؛ از نقش معلم در ارتقاء سطح فرهنگ در جامعه سخن گفت و پایبندی به عقل، علم و اخلاق، و عشق و عمل را از جمله مهم ترین ویژگی های شهید مطهری برشمرد که می توان از ایشان الگو گیری کرد.

اردوی یکروزه فرهنگی – تفریحی کارکنان و اساتید واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم به برگزاری اردوی یکروزه فرهنگی – تفریحی کارکنان و اساتید اقدام کرد.

دکتر حمید سرحدی سرپرست واحد بم درخصوص این اردو گفت: در راستای اهداف و برنامه ها ی فرهنگی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم و به منظور ارتقاء و احیا­ی روحیه ،نشاط کاری ،همدلی تقویت بازدهی کارکنان، اردوی فرهنگی تفریحی ویژه کارکنان و اساتید واحد بم برگزار شد. و طی این اردو که در مناطق خوش آب و هوای این شهرستان(منطقه ییلاقی دهبکری) برگزار شد بیش از 40 نفر از کارکنان و اساتید خواهر و برادراز جاذبه های گردشگری این منطقه بازدید کردند.

دانش و معرفت از لحاظ شرافت و ارزش در اوج همه مراتب و مقامات قرار دارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم بمناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت سالروز شهادت علامه مرتضی مطهری که بعنوان روز معلم نامگذاری شده است گفت: همیشه روزگار از بدو خلقت و حتی پیش از آن، تا خدا بوده و هست معلم بوده و هست و هر روز. روز معلم است، اما در انقلا ب عزیز ما، این روز، مصادف با سال روز شهادت شهید مرتضی مطهری است; همو که خلعت معلمی بر قامت رسایش برازنده بوده و علا وه بر برخورداری از «مداد العلما»» با نثار خون خویش مصداق «دما» الشهدا»» نیز گردید و از دو ویژگی علم و شهادت بهره مند شد.

تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل در واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: کمیته اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضور تعدادی از اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

دکتر حمید سرحدی سرپرست واحد بم در راستای شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل نامگذاری شده است اظهار داشت: تحقق شعار امسال ، <اقدام و عمل >بدون وجود وحدت محقق نمی‌شود و منویات رهبری در بخش‌های مختلف باید از سوی دست‌اندرکاران و در راستای تحقق شعار امسال مورد توجه جدی قرار گیرد.

كارگاه آموزشي" كشت بافت گیاهی و كاربرد آن در كشاورزي"

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر محمد مهدی اکبریان معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم گفت: کارگاه آموزشی کشت بافت گیاهی ویژه اعضاء هیات علمی و گروه کشاورزی به مدت دو روزدر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم برگزار گردید.

امروز یکی از ضروری‌ترین تشکل‌ها، بسیج دانشجویی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:نشست صمیمانه دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بم در محل دفتر ریاست واحد برگزار شد.

دکتر سرحدی در این نشست بسیج را منشاء خیر و از نعمات الهی دانست و گفت:امروز یکی از ضروری‌ترین تشکل‌ها، بسیج دانشجویی است و بسیج دانشجویی برای پیشبرد اهداف انقلاب، تکالیفی برعهده دارد و کما اینکه گروه‌های فراوانی که با ایثار و خلوص و فداکاری و شهادت‌طلبی، کشور و انقلاب اسلامی را بیمه کردند.

دانش آموزان ممتاز مسابقات قرآنی سما واحد بم تجلیل شدند

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه: طی مراسمی در نماز جمعه از 12 نفر دانش آموز ممتاز قرآنی مجتمع آموزشی سما با حضور دکتر حمید سرحدی  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم- حسین معقول معاونت سما -مهندس اشک فرماندار- حجة الاسلام دانشی امام جمعه ومهندس ریاضی شهردار بم تجلیل شد.

دکتر سرحدی عمق سلامت جامعه را نتیجه برکات تمسک به مفاهیم قرآنی دانست و اظهار کرد: برگزاری چنین مسابقاتی تبلیغ فرهنگ و معارف قرآنی است.

وی همچنین از تلاش های متعهدانه معاونت- مدیر و مربیان مجتمع آموزشی سما واحد بم  قدر دانی کرد.

آيين نكوداشت روز درختكاري در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم

پیامبر اسلام (ص):هر كس درختى بكارد و در نگهدارى آن بكوشد تا ميوه دهد، در برابر هرچه از آن ميوه به دست آيد، پاداشى نزد خدا خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: آیین نکو داشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم  با حضور هیات رئیسه و کارکنان در محوطه دانشگاه برگزار گردید.

کسب مدال طلای جشنواره اختراعات ترکیه توسط اعضا باشگاه پژوهشگران واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر علی اکبر عسکری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم از کسب مدال طلا و جایزه ویژه جشنواره اختراعات استانبول ترکیه توسط اعضا فعال این باشگاه خبر داد.

وحدت حوزه و دانشگاه، یعنی حرکت پابه‌پای علم و دین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت:
بیست و هفتم آذرماه، یادآور عروج سرخِ مجاهدی خستگی ناپذیر و عالمی ربانی، آیت اللّه مفتح، است که از پیشروان اندیشه وحدت حوزه و دانشگاه بود. این شهید والامقام در راه تحقق این اندیشه و آرمان بلند که از اندیشه بلند امام راحل رحمه الله برخاسته بود، تلاش های بی وقفه ای انجام داد.

دیدارسرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با خانواده جانبازان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی سرپرست واحد بم به همراه حجة الاسلام عباس اسدآبادی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی،سرهنگ پاسدار دکتر مسلمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بم،عزیز آبادی مسئول بسیج اساتید و محمدی فر کارشناس دفتر فرهنگ و افغانی پور مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه با خانواده های آقایان نداف زاده و برجی از جانبازان 50درصد دفاع مقدس دیدار کردند. 

دانش آموزان سمای بم آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: همزمان با سراسر کشور آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز شنبه چهارم مهرماه باحضور دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم، امین زاده مسئول مدارس غیر انتفاعی آموزش و پرورش،معاونت سما،معلمین و والدین دانش آموزان در محل دبستان پسرانه سما برگزار گردید.
این مراسم باشکوه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادای احترام به پرچم شروع گردید.

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‌اى عظیم از رشادتها و دلاور مردیهاست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس وافتتاحییه نمایشگاه (یاران آسمانی) دکتر حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و رشادتهای مردان هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مظهر حماسه،دینداری،ایثار و از خود گذشتگی و پایداری و مقاومت ملت شریف ایران اسلامی است. که ما توانستیم با فداکاریها ی دلاورمردان هشت سال دفاع ارزشمند، یک نظامی مبتنی بر ایمان و اتکال به خداوند متعال و باورهای دینی برخاسته از تفکر درست ایجاد نمائیم.

تجلیل از فعالان نمازو قرآن دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:طی مراسمی از فعالان نمازوقرآن دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم تجلیل شد.
این مراسم که در جمع کارکنان ودرمحل نمازخانه واحد برگزار شد دکتر حمید سرحدی گفت: نماز یکی از کلیدی ترین و مهمترین نیازهایی است که موجب پیوند زدن روح و جسم به درگاه باریتعالی و آرامش انسان می شود.
ایشان نمازرا نشانه خضوع در برابر خالق هستی و سپاسگزاری از معبود در مقابل نعمتهای بزرگ خداوند دانست. 

واحد بم: برگزاری دوره کارگاه آموزشی " حرکات اصلاحی2"

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:کارگاه آموزشی حرکات اصلاحی2 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم برگزار گردید.
هادی طبسی کارشناس نیروی انسانی واحد گفت:کارگاه آموزشی حرکات اصلاحی با موضوع آموزش حرکات اصلاحی ویژه آقایان به مدت سه روز (شانزده ساعت) بصورت عملی و تئوری درسالن ورزشی سایت قدیم و یک روز آن بصورت تئوری در سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دیدار رییس دانشگا ه آزاد اسلامی واحد بم با رئیس جدید دادگستری شهرستان بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر حمید سرحدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با رییس جدید دادگستری شهرستان بم دیدار کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای و روشهای تدریس نوین در واحدبم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم از برگزاری کارگاه آموزشی ضمن خدمت با موضوع اخلاق حرفه ای و روشهای تدریس نوین خبرداد و گفت:برای اولین بار در شهرستان بم به همت معاونت سما این واحد دانشگاهی و همکاری مدارس غیر انتفاعی(سما-سجاد-ثارالله-پیام هدایت ) کارگاه آموزشی ضمن خدمت اخلاق حرفه ای و روشهای تدریس نوین به لحاظ دانش اندوزی و تعلیم و تربیت و بهره گیری از تجارب اساتید ویژه معلمین آزاد در مجتمع آموزشی سما برگزار شد.

واحد بم، میزبان داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه‌ها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم گفت:آزمون سراسری سال ٩۴ سازمانسنجش و آموزش عالی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با رقابت 518 داوطلب برگزار می‌شود.
سرحدی بیان داشت: در این آزمون 518نفر داوطلب در روزهای صبح پنجشنبه 21/3/94 وصبح جمعه 22/3/94 در 2 گروه آزمایشی علوم تجربی و علوم انسانی با هم به رقابت می پردازند.

آیین اعتکاف به برکت انقلاب اسلامی در کشور احیا شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم آیین معنوی اعتکاف را از سنت های پسندیده دین مبین اسلام خواند و گفت:این آیین معنوی موجب آشنایی بیشتر جوانان و نوجوانان با آموزه های دینی می شود واعتکاف به برکت انقلاب اسلامی در کشور احیا شد.

حضور جوانان در نماز جمعه نمایشی از اقتدار و عزت اسلامی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: اولین جلسه ستاد نمازجمعه شهرستان بم در سال 1394 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضور اعضاء با موضوع راه های جذب بیشتر جوانان به نماز جمعه در محل سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

معلم پیوسته درجوش و خروش برای ساختن است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم همزمان با سالروز شهادت استاد علامه مرتضی مطهری روز معلم با حضور در مجتمع آموزشی سما در جمع معلمین این مجتمع گفت: آموزگار امانت داری است که آدم (دانش آموز)به دست او سپرده می شود. آموزگار است که آدم را از ناآگاهی و نادانی، از تاریکی به سوی دانایی و روشنایی راهنمایی می‌کند.

برگزاری همایش بهداشت و سلامت در واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم که بعنوان سخنران  در همایش بهداشت و سلامت وبا موضوع ایمنی غذا از مزرعه تا سفره (شعار بهداشت جهانی) که در محل محور سیدالشهداء(ع) در جمع پاسداران و سربازان وظیفه برگزار شد شرکت کرد.
سرحدی نقش و اهمیت تغذیه را در زندگی نقشی اساسی و مهم عنوان کرد وگفت:تهدیدهای جدید ایمنی مواد غذایی بطور مداوم در حال ظهور هستند و تغییرات در تولید،توزیع و مصرف مواد غذایی ،تغییرات در محیط زیست،عوامل بیماری زای جدید و در حال ظهور،مقاوت ضد میکروبی مواد غذایی را به چالش کشیده اند

راه اندازی کانون هلال احمر واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم در نشست با رئیس و معاون هلال احمر شهرستان بم گفت:با توجه به راه اندازی مجدد وفعال نمودن کانون هلال احمراین واحد،واستقبال خوب دانشجویان از کانون مذکور وبه جهت تشویق دانشجویان در خصوص امدادگری و زنده نگه داشتن حس انسان دوستی در آنان، تمایل به همکاری با هلال احمر شهرستان هستیم.
وی با بیان اینکه هلال احمر با اهداف بلند در عرصه های گوناگون فعالیت می کند، تاکید کرد: نمونه هایی از خدمات جمعیت هلال احمر در ایام نوروز مشاهده شد.

رجب، عيد اولياء الهى، بهار راز و نياز و عبادت است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم در جمع کارشناسان وفعالان فرهنگی (خواهر)واحد ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت امام محمد باقر(ع) و ماه رجب المرجب گفت: رجب، عيد اولياء الهى، بهار راز و نياز و عبادت، موسم خضوع و خشوع به درگاه الهى، موعد حضور و خواستن، و زمان قرار صالحان با معشوقشان حق تعالى است.
وی ماه رجب را ماه عظیم الهی،ماهی که در حرمت وفضیلت به آن نمی رسد، دانست وگفت: که ماه رجب،ماه نزول رحمت الهی،ماه مولود کعبه است. لذا آغازخالصترین عبادات را به همه ی مومنین و مخلصین تبریک عرض میکنم.

اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد بم برگزار شد

اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد بم با حضور اساتید شرکت‌کننده در این طرح و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاداسلامی استان کرمان برگزار شد.
حمید سرحدی سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد بم در اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید این دانشگاه بیان کرد: در جریان برگزاری طرح ضیافت اندیشه 7 کارگاه معرفت افزایی با مدیریت اساتید برجسته برگزار شد.
وی افزود: در این کارگاه‌ها به مفاهمی چون اندیشه سیاسی اسلام، معرفت شناسی اسلامی، اصول تعلیم و تربیت پرداخته شد.

ضیافت اندیشه اساتید در واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:مراسم افتتاحییه طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم با حضورمسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان،فرماندار،امام جمعه معاونین،اساتید در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید. دکترحمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم در حاشیه افتتاحییه با اشاره به برگزاری طرح ضیافت اندیشه در واحد بم گفت: این طرح باعث ارتقاء سطح علمی، فرهنگی، نزدیکی سلیقه ها، پیشرفت و حل مشکلات خواهد شد

مراسم کلنگ زنی کارخانه نئوپان دانشگاه آزاداسلامی واحد بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:حمیدسرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بم در مراسم کلنگ زنی کارخانه نئوپان(از ضایعات درخت نخل) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم که با حضورنماینده مردم شهرستانهای بم، نرماشیر، ریگان، فهرج درمجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه ، بخشداران مرکزی و روداب و تعدادی از مسئولین محلی شهرستان نرماشیرانجام شد گفت: دانشگاهها باید دارای آموزش کارآمد باشند که زمینه خودکفایی علمی-تولید و مرجعیت علمی را فراهم، وطرحهای دانش بنیان با مدیریت جهادی متناسب با جامعه دانشگاهی بر مبنای امور پژوهشی قرارگیرند وازطرفی شرکتهای دانش بنیان-طرحها و فناوریها که قابلیت تبدیل به تولید محصول و تجاری س

وحدت مسلمین، به معنای یگانگی و هماهنگی مسلمانان در سایه توحید و نبوت است

حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم درجمع شورای اداری واحد، ضمن گرامیداشت سالروز ولادت پبامبر رحمت و مربی انسانها و سفیر گرانقدر الهی به سوی مردم، درهفته وحدت گفت:طرح اندیشه وحدت جهان اسلام، از جمله دغدغه‌ های فکری دیرینه و اساسی حضرت امام خمینی(ره) بود که در طول دوران فعالیت اجتماعی و سیاسی خود، چه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و چه بعد از آن، لحظه‌ای از این موضوع غفلت نکرد.

حماسه 9دی، ضربه سختی را به دشمنان و اهداف و برنامه های آنان وارد ساخت.

حمید سرحدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم همزمان با فرا رسیدن 9دی گفت:حضور پراقتدار مردم در حماسه جاویدان 9دی نشان داد که روحیه انقلابی گری و ایثار ملت ایران فقط در زمان انقلاب و دفاع مقدس خلاصه نشده، بلکه این ویژگی ها روزبه روز و استوارترازگذشته در آنان وجود دارد که در زمان ممکن خود را در عرصه دفاع از اسلام و انقلاب نشان خواهند داد .
سرپرست واحدبم اظهار داشت:مردم ایران اسلامی به دشمنان نظام نشان دادند که تا جان دارند بر ایمان و تعهد والای خود پایبند بوده و با آفرینش حماسه 9دی ضربه سختی را به دشمنان و اهداف و برنامه های آنان وارد ساختند.

کسب مقام اول مسابقات کشتی آزاد دانشجویان واحد بم

حمید موسی زاده کارشناس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم از کسب موفقیت دانشجویان این واحد دانشگاهی در مسابقات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان خبر داد و گفت:تیم های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم درمسابقات دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی استان کرمان که در آذر ماه 93برگزار گردید موفق به کسب عناوین قهرمانی شدند.

افتتاحییه نمایشگاه و یادواره شهدای دانشجو شهرستان بم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: افتتاحییه یادواره شهدای دانشجو شهرستان بم در مسجد جامع صاحب الزمان(عج) با حضورمسئولین،خانواده معظم شهداء،روسای دانشگاهها، دانشجویان و اقشار مختلف مردم و با همکاری دانشگاههای آزاد اسلامی واحد بم،علوم پزشکی،پیام نور،علمی کاربردی،مجتمع آموزش،فنی علی ابن ابیطالب(ع) عالی برگزار گردید.

افتتاحییه هفته پژوهش و برگزاری همایش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم+عکس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم درافتتاحییه هفته پژوهش،اولین همایش خود را با عنوان همایش کشاورزی در سالن آمفی تئاتر با حضور امام جمعه،ریاست ،معاونین،اساتید،کارکنان و دانشجویان آغاز کرد.
حمید سرحدی سرپرست واحد بم درآیین مراسم افتتاحییه هفته پژوهش ضمن تسلیت اربعین حسینی و خوشامد گویی،هدف از برگزاری هفته پژوهش و همایش ها راارتقاءسطح علمی عنوان کرد و گفت: این همایش ها روحیه پژوهشگری دانشجویان،عدم اتکاء آنان به مشاغل دولتی،راه یابی به سیستمای غیر دولتی،تشکیل شرکت تعاونی ها، ایجاد کلینک های گیاهپزشکی،افزایش اشتغالزایی دربخش کشاورزی را به دنبال خواهد داشت.

برگزاری همایش تبیین راه کارهای اقتصاد مقاومتی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم همایش تبیین راه کارهای اقتصاد مقاومتی را با حضور اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی در سالن آمفی تئاتر برگزار کرد.
حمید سرحدی سرپرست واحد بم گفت:اقتصاد مقاومتی، معنا و مفهومی از کارآفرینی است وکارآفرینى مهم است، این است که ما امروز در مقابل یک فشار جهانى قرار داریم یعنی، استکبار شدیدترین تحریمات را علیه ایران(به گفته ی معاون رئیس جمهور آمریکا) در طول تاریخ روا داشته است.

صفحات